7 / 24 Kombi ve Petek Montaj, Arıza Tamir, Bakım

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

0531 681 64 46

2. EL KOMBİ
ALIM SATIM

İKİNCİ (2.) EL KOMBİ ALIM SATIM

AVRUPA YAKASI
İKİNCİ (2.) EL KOMBİ ALIM SATIM

İstanbul Avrupa Yakası' nda (Gaziosmanpaşa, Bayrampaşa, Esenler, Eyüp, Fatih, Sultangazi, Zeytinburnu) her marka ve model temiz, deforme olmamış kullanıma uygun "DEĞERİNDE" kombi alım satım işlemleri firmamızca yapılmaktadır. İkinci (2.) el kombi alım ve satım konularında bizi 7/24 "GÜVENLE" arayabilirsiniz.

İkinci el kombi fiyatları farklı marka ve modellere göre değişmekle birlikte sıfır ürünlere kıyasla fiyatların ekonomik olduğu muhakkak. Oldukça uygun fiyatlara, kullanılacağı alanın büyüklüğüne uygun olarak değişik kapasitede ikincil el kombilere sahip olmak mümkün olmaktadır. Yalnızca ucuz olduğu için kalitesiz bir ürün tercih etmek yerine kaliteli markaların iyi ürünlerine ikinci el olarak uygun fiyata sahip olmak bütçenizi sarsmayacaktır.

Uzun süre güvenli bir kullanım için ikinci el kombinin satın alındığı yerin seçilmesi oldukça önemlidir. Hizmet kalitesine ve müşteri memnuniyetine önem veren tecrübeli bir yer seçmiş olmanız, mümkün olduğunca az sorun yaşayacağınız veya herhangi bir sorunla karşılaşmanız durumunda hızla çözüme kavuşturabileceğiniz anlamına gelmektedir.

İkinci El Kombi Kullanmak Güvenli mi?

İkinci el kombi fiyatları ve markası kadar, alınan kombiyi kullanmanın ne kadar güvenli olduğu da değerlendirilmesi gereken önemli bir konudur. İkinci el kombiye bakım yapılmış olması, değişen parçaların orijinal olması, güvenlik kontrollerinin yapılmış olması, bakım sırasında kombinin marka standartlarına uyulması, doğalgaz vanası ve baca bağlantısında kaçak olup olmadığının kontrol edilmesi durumunda, aldığınız ikinci el kombiyi sıfır bir üründen farksız olarak güvenle kullanmak mümkündür.

İkinci El Kombi Servis Garantisi Sunulmasına Engel Değil

İkinci el kombi fiyatları sıfır ürünlere kıyasla oldukça düşük olduğundan birçok markanın ikinci el ürünü yaygın olarak tercih edilmektedir. İkinci el ürünlerin bir kısmı uzun süre güvenli kullanıma uygun değildir. Gerekli bakım ve kontrolün yapıldığı güvenilir servislerden alım yapılması halinde bu kaygıları taşımanıza gerek kalmayacaktır.

Sıfır ürün tercihinde servis garantisi verilmesinin etkisi büyük olsa da, servis tarafından tüm parçaları kontrol edilen ve arızası giderilen ikinci el kombiler için de kullanım testinin olumlu sonuçlanması sonrasında garanti belgesi verilebilmektedir.

 
WhatsApp
Tıkla Dokun Ara